PSD Koło w Mielcu w dniu 25 stycznia 2018 r. zorganizowało szkolenie połączone z imprezą taneczną  w restauracji ,,DWA  MOSTY”.

Prezes Zosia Seternus  przywitała wszystkich bardzo serdecznie   na kolejnym spotkaniu edukacyjnym, którego tematem było  ,,STOPA CUKRZYCOWA – LECZENIE I PIELĘGNACJA STÓP”.

Prelekcję na ten temat wygłosiła  P. Zofia Chmielowiec, przedstawicielka   firmy  ,,STADA ”, która zajmuje się profesjonalną opieką stopy cukrzycowej.  W Polsce choruje na cukrzycę ok. 3 miliony osób,  w tym rocznie  z powodu stopy cukrzycowej  przeprowadza się 6 tysięcy amputacji. Mówiła w jaki sposób pielęgnować stopy, aby nie doprowadzić do drobnych nawet uszkodzeń.  W tym celu bardzo dobrze sprawdzają się maści i kremy FLEXITOL. Stosuje się je do pielęgnacji stóp suchych, zrogowaciałych i pękających. Po prelekcji Prezes zaprosiła wszystkich na miłą wspaniałą taneczną zabawę oraz poczęstunek. Taniec w cukrzycy to wskazany ruch, który przyczynia się do spalania cukru. Biesiada trwała do 23:00.

Prezes Zosia podziękowała wszystkim  za miłą i udaną zabawę.

Print Friendly, PDF & Email
Skip to content