Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji naukowej „Odważ się… zdrowie a współczesne pułapki dietetyczne”, która odbędzie się 24 lutego 2018 r. w Hotelu Sofitel przy ul. Św. Mikołaja 67 we Wrocławiu.

Konferencja „Odważ się… zdrowie a współczesne pułapki dietetyczne” jest jedynym wydarzeniem we Wrocławiu, które ma na celu przedstawienie i uporządkowanie aktualnego stanu wiedzy z zakresu dietetyki, żywienia i zdrowia opartej na dowodach naukowych. Adresatami konferencji są nie tylko dietetycy, studenci, lekarze czy pracownicy naukowo – dydaktyczni, ale wszystkie osoby zainteresowane przedstawioną tematyką.

Zaproszeni prelegenci to eksperci w swoich dziedzinach, na co dzień zajmujący się tematyką zdrowia i żywności. Przedstawione zagadnienia są silnie związane z problematyką naszych czasów – choroby metaboliczne, autoimmunizacja, oczyszczanie organizmu czy probiotyki, to w chwili obecnej największe problemy i wątpliwości zdrowotne społeczeństwa, wokół których narasta wiele sprzecznych informacji.

Zaproszeni eksperci hasłem „Odważ się” zapraszają do dyskusji i pragną zogniskować uwagę nie tylko naukowców, przedstawicieli zawodów medycznych, biznesu czy lokalnych władz, ale przede wszystkim ogółu społeczeństwa na znaczeniu i wpływie diety na zdrowie i profilaktykę chorób, a także ryzyku jakie ze sobą niosą liczne pułapki dietetyczne.

A więc zanim wpadniesz w pułapkę dietetyczną – odWAŻ się – przyjdź i posłuchaj!

Partnerzy konferencji naukowej:

 

 

 

 

 

 

 

Program konferencji naukowej

 

Szczegółowe informacje na temat Konferencji znajdziecie Państwo na stronach:

www.odwazsie.edu.pl
https://www.facebook.com/odwazsiekonferencja/
https://www.facebook.com/events/1553174051402577/

Print Friendly, PDF & Email
Skip to content