W ubiegłym roku dzięki współpracy z Wyższą Szkołą Zdrowia w Gdańsku udało się otworzyć nowy kierunek studiów podyplomowych – Edukator Diabetologiczny – nad którym patronat objęło Polskie Stowarzyszenie Diabetyków.

Studia podyplomowe na kierunku Edukator Diabetologiczny w Wyższej Szkole Zdrowia w Gdańsku umożliwiają słuchaczom zdobycie aktualnej wiedzy na temat wszystkich typów cukrzycy oraz chorób z nią powiązanych.

Kierunek ten zyskał duże zainteresowanie wśród kandydatów oraz uznanie w opinii ekspertów rynku pracy.

Z radością informujemy, że Polskie Stowarzyszenie Diabetyków, jako wyraz swojego zadowolenia z podjętej współpracy, ufundowało stypendium w kwocie  2000 zł dla osoby, która ukończy z najlepszym wynikiem powyższe studia w roku akademickim 2022/23.

Jest więc o co walczyć!

Życzymy wszystkim studentom powodzenia podczas nadchodzącej sesji. A już za kilka miesięcy przekonamy się, kto wykazał się największym zaangażowaniem i zdobył stypendium.

Na zdjęciach: Prezes Pomorskiego Oddziału Wojewódzkiego PSD Ewa Dygaszewicz przekazuje oficjalne powiadomienie o stypendium dr n. med. Marzenie Podgórskiej, Rektor Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku

 

 

Print Friendly, PDF & Email
Skip to content