Firma CallBee.pl rozpoczyna nowy projekt pracy dla osób niepełnosprawnych, ale nie tylko. Dla osób, które chcą czy też muszą pracować z domu – czyli pracować zdalnie przy komputerze, jak również przez telefon z androidem po ściągnięciu odpowiedniej aplikacji.
Można pracować dwie lub trzy godziny, a można poświecić siedem godzin. Czas pracy i zarobek będzie zależeć od osoby wykonującej pracę.
Zakres godzin, które można wybrać do pracy to 09:00 do 18:00.

Projekt może być ciekawą opcją dla wszystkich potrzebujących całkowicie elastycznego grafiku. Nie są wymagane żadne deklaracje,  planowanie pracy etc. Pracujesz wtedy kiedy masz czas i tyle ile możesz na pracę poświęcić. Projekt w standardowej formule współpracy działa głównie zadaniowo – wykonuje się zadanie za określoną stawkę lub stawkę godzinową.
Zadania to różnego rodzaju działania telefoniczne, ankietowanie. Wykonujący pracę przez telefon powinien mieć dobrą dykcję i umiejętność kulturalnego przeprowadzenia rozmowy z respondentem. Jest to prosta ankieta wykonana przez telefon. W późniejszym terminie, przypuszczalnie listopad, grudzień – wprowadzanie danych do systemu na własnym komputerze. Potrzebna umiejętność obsługi komputera z podstawową obsługą excel.

Stawka za przeprowadzenie ankiety /3-5 pytań/ – 1 zł. Wprowadzanie danych do systemu – 20 zł/h. Środki wypłacane są z reguły w 24h.

Projekt rusza od września.

Osoba kontaktowa dla zainteresowanych: Barbara Jędrzejewska
telefon 507 622 878 lub e-mail:  barbara.jedrzejewska@callbee.pl

Print Friendly, PDF & Email
Skip to content