Wiosny Ludów 77, 02-495 Warszawa

22 668 47 19

sekretariat@diabetyk.org.pl

Przekaż swój 1,5% naszej organizacji. Prosto. Szybko. Za darmo.

  1. Start
  2. /
  3. Blog
  4. /
  5. Odżywianie
  6. /
  7. Kontrola diety z ate.today

W ostatnich dniach rozpoczęliśmy współpracę z ate.today. Jest to aplikacja mobilna połączona bezprzewodowo z wagą kuchenną, która pozwala osobom z cukrzycą w prosty sposób zadbać o swoją dietę. Zestaw daje możliwość szybkiego zważenia produktów i dokładnego określenia składników odżywczych w posiłkach, co jak wskazują badania znacznie ułatwia prawidłowe dawkowanie insuliny i zredukowanie zagrażających życiu powikłań choroby.

Kacper Orchowski, założyciel ate.today, powiedział nam po rozpoczęciu współpracy: “Aplikacja to efekt ponad 15 lat życia z cukrzycą, przechodzący razem ze mną przez bycie dzieckiem, nastolatkiem i dorosłym. Mam nadzieję, że trafiając do edukatorów i na oddziały diabetologiczne uda nam się wspomóc wszystkich potrzebujących w radzeniu sobie z chorobą, na każdym z tych etapów.”

W ramach pilotażowych działań, ate.today przekazało swoje zestawy do kilku oddziałów PSD. Posłużą one w edukowaniu pacjentów jak szybko i wygodnie przeliczać kluczowe składniki odżywcze w przygotowywanych posiłkach (WW, WBT, węglowodany). By wesprzeć nowych podopiecznych, dla których kontrola diety jest wyjątkowo trudna, ate.today przygotowało kod zniżkowy PSD50, który obniży cenę wagi i pierwszego roku subskrypcji o 50%.

Print Friendly, PDF & Email
Skip to content