Wiosny Ludów 77, 02-495 Warszawa

22 668 47 19

sekretariat@diabetyk.org.pl

Przekaż swój 1,5% naszej organizacji. Prosto. Szybko. Za darmo.

  1. Start
  2. /
  3. Blog
  4. /
  5. Wydarzenia i relacje
  6. /
  7. Członkowie Koła w Rzepinie...

Zarząd Terenowego Koła Diabetyków w Rzepinie, w ramach realizacji zadania publicznego pod tytułem: „Mimo choroby – nie zwalniamy tempa”, zorganizował dla swoich członków wyjazd na turnus rehabilitacyjny, w celu poprawienia kondycji zdrowotnej.

Turnus odbył się w terminie od 26 czerwca do 10 lipca 2021 r w Mrzeżynie w Ośrodku Wypoczynkowo-Rehabilitacyjnym PIRAMIDA ul. Kołobrzeska 30. Ośrodek wspaniały, pokoje nowoczesne, atrakcyjnie umeblowane. Pełen węzeł sanitarny, bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu. Winda pozwala bez wysiłku dostać się na wyższe kondygnacje budynku. Ogromnym atutem jest basen, z którego można korzystać bezpłatnie w dowolnym czasie bez dodatkowej opłaty. Można wypożyczać rowery oraz kije nordic walking.

Grupa nasza miała przydzielonego rezydenta Andrzeja, który organizował nam w profesjonalny sposób różnego rodzaju rozrywki. Kierownictwo ośrodka zaopiekowało się nami od pierwszego dnia pobytu, traktowali nas jak najbliższą rodzinę, byliśmy mile zaskoczeni. Oprócz zabiegów zorganizowano nam wycieczkę do Kołobrzegu, wycieczkę do pszczelarza do „Miodowego raju” , rejs kutrem po morzu. Mieliśmy trzy ogniska z kiełbaską i piwem przy muzyce (z orkiestrą). Pobyt nad morzem, zabiegi i inne atrakcje wpłynęły na poprawę kondycji zdrowotnej uczestników turnusu.

W imieniu Zarządu Terenowego Koła Diabetyków w Rzepinie składam podziękowanie Panu Burmistrzowi Rzepina Sławomirowi Dudzis za wsparcie w realizacji zadania publicznego pod tytułem: „Mimo choroby – nie zwalniamy tempa”.

Leokadia Musolf
Sekretarz Koła

Print Friendly, PDF & Email
Skip to content