Wiosny Ludów 77, 02-495 Warszawa

22 668 47 19

sekretariat@diabetyk.org.pl

Przekaż swój 1,5% naszej organizacji. Prosto. Szybko. Za darmo.

  1. Start
  2. /
  3. Blog
  4. /
  5. Ogłoszenie
  6. /
  7. Zaproszenie chorych na cukrzycę...

W imieniu zespołu Kliniki Chorób Wewnętrznych, Endokrynologii i Diabetologii Państwowego Instytutu Medycznego MSWiA w Warszawie oraz Instytutu Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej PAN chcielibyśmy zaprosić tych z Państwa, którzy zmagają się z nałogiem nikotynowym do wzięcia udziału w przełomowym badaniu, które ma na celu ocenę skuteczności nowych strategii w minimalizowaniu ryzyka sercowo-naczyniowego.

Badanie prowadzone jest w Centrum Diabetologicznym Państwowego Instytutu Medycznego MSWiA (PIM MSWiA) w Warszawie i umożliwia chorym z cukrzycą typu 2, którzy nie są w stanie skutecznie wyeliminować nałogu nikotynowego skorzystanie z nowoczesnych, bezdymnych systemów dostarczania nikotyny, które stanowią potencjalnie mniej szkodliwą alternatywę dla konwencjonalnych papierosów. Skuteczność interwencji zostanie poddana szczegółowej ocenie na czterech kolejnych wizytach klinicznych, które odbędą się w określonych, kilkumiesięcznych odstępach. Zarówno urządzenia, jak również wkłady do nich zostaną nieodpłatnie udostępnione uczestnikom na czas trwania badania. Pacjenci będą także znajdować się pod stałą opieką specjalistycznego zespołu medycznego za pośrednictwem aplikacji mobilnej.

Aby uzyskać więcej informacji na temat badania i umówić wizytę zalecamy kontakt drogą mailową pod adresem badanie.diasmoke@gmail.com lub pod numerem telefonu 793 496 938.

Print Friendly, PDF & Email
Skip to content