Polskie Stowarzyszenie Diabetyków objęło patronat honorowy nad 3. Wirtualną Konferencją mojacukrzyca.org, która odbędzie się dnia 19. listopada. Wydarzenie organizowane jest zdalnie. W tym roku organizatorzy nawiązują do oficjalnego hasła Światowego Dnia Cukrzycy – “Edukacja chroni nasze jutro”.

Wydarzenie odbędzie się od godz. 10.00 do godz. 16.00, w sobotę 19 listopada, w trybie całkowicie zdalnym. Konferencja będzie transmitowana w serwisie YouTube. Dostęp do transmisji jest bezpłatny dla wszystkich, ale konieczna jest rejestracja, do czego zachęcamy. Dodatkowo wszyscy zarejestrowani użytkownicy będą mogli wziąć udział w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami!

3. Wirtualna Konferencja mojacukrzyca.org składać się będzie z wykładów eksperckich wraz z sesją na pytania i odpowiedzi. W programie także, równie ciekawe, formy przekazywania treści edukacyjnych, jak np. rozmowa z ekspertem czy prezentacja krótkich filmów edukacyjnych. Wszystko odbędzie się w jednym, ciągłym streamingu, który planowo potrwa maksymalnie do sześciu godzin.

Podczas wydarzenia poruszone będą aktualne zagadnienia diabetologiczne, tj. systemy do ciągłego monitorowania glikemii – czy dla każdego, pompy bezdrenowe – gdzie tu jest kabel, temat zamkniętej pętli w terapii cukrzycy, dostępu do edukacji oraz tematyka psychologiczna.

Konferencja skierowana jest do wszystkich pacjentów z cukrzycą, zarówno z typem 1 oraz typem 2, rodziców i opiekunów dzieci z cukrzycą, rodziny, znajomych i wszystkich zainteresowanych tematem cukrzycy. Do udziału zapraszamy także lekarzy, diabetologów, studentów medycyny, którzy chcą zobaczyć cukrzycę okiem diabetyka. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Wystarczy tylko się zarejestrować podając imię i nazwisko oraz swój adres e-mail. Tylko zarejestrowane osoby otrzymają e-maila wraz z linkiem do transmisji na żywo. Dodatkowo w formularzu można wpisać numer telefonu, na który przed konferencją otrzymasz smsa z przypomnieniem o tym wydarzeniu.

Wszystkie zarejestrowane osoby, które wypełniły bądź wypełnią formularz rejestracyjny będą mogły wziąć udział w konkursie podczas 3. Wirtualnej Konferencji mojacukrzyca.org i powalczyć o atrakcyjne nagrody! Aż 20 osób otrzyma sensory do monitorowania glikemii FreeStyle Libre 2!

Zapisz się już dzisiaj, bo edukacja chroni nasze jutro!

ZAPISY www.mojacukrzyca.org/konferencja

PROGRAM https://www.mojacukrzyca.org/download/download.php?id=860

WYDARZENIE https://www.facebook.com/events/493651302787637/

Print Friendly, PDF & Email
Skip to content