21 i 22 stycznia to wyjątkowe dni w roku. To czas, w którym okazujemy naszym babciom i dziadkom wyjątkową wdzięczność za miłość, troskę, przekazaną mądrość, a przede wszystkim za obecność w naszym życiu.

Do celebracji tego święta tradycyjnie włączyli się również diabetycy z Podleszan. PSD Koło Terenowe w Podleszanach zorganizowało dla swych członków uroczyste spotkanie, które odbyło się w Domu Strażaka w Podleszanach. Prezes Koła Pani Danuta Zaremba złożyła wszystkim babciom najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia, spokoju, a przede wszystkim pociechy z wnucząt. By nie tylko dziś, ale każdego dnia w roku nie zabrakło dowodów miłości i czułości z ich strony.

Po życzeniach przyszedł czas na wspólny poczęstunek, który był okazją do rozmów i wspomnień.

Polskie Stowarzyszenie Diabetyków Koła Terenowego z Podleszan zorganizowało również  24 stycznia profilaktyczne badanie słuchu. Przeprowadziły je Panie Katarzyna Wójtowicz i Anna Małek z Firmy GEERS Dobry Słuch z Mielca. Badanie było bezpłatne i dostępne dla wszystkich. Uczestnicy spotkania otrzymali w prezencie witaminy i suplementy diety firmy  Doppelherz.

Justyna Ryczek

Print Friendly, PDF & Email
Skip to content