Wiosny Ludów 77, 02-495 Warszawa

22 668 47 19

sekretariat@diabetyk.org.pl

Przekaż swój 1,5% naszej organizacji. Prosto. Szybko. Za darmo.

  1. Start
  2. /
  3. Blog
  4. /
  5. Aktualności
  6. /
  7. Pożegnanie Anny Śliwińskiej z...

Szanowni Państwo,

Marzec 2024 roku to miesiąc, w którym jako ustępująca Prezes Zarządu Głównego PSD, po zakończeniu okresu przekazywania obowiązków nowej Pani Prezes Monice Kaczmarek, formalnie żegnam się z pracą w Polskim Stowarzyszeniu Diabetyków.

Z całego serca dziękuję za te ponad 16 lat, które mogłam spędzić z Państwem – Prezesami, Zarządami i Członkami Oddziałów i Kół PSD w całej Polsce. Było to dla mnie wspaniałe doświadczenie, które ukształtowało mnie jako człowieka, zwłaszcza że w PSD spędziłam praktycznie całe swoje dorosłe życie. Zawsze będę pamiętała Państwa zaangażowanie, bezinteresowność i oddanie dla dobra innych, które inspirowało mnie do pracy każdego dnia i inspirować będzie nadal.

Dziękuję również za ogromną życzliwość, z jaką spotykałam się z Państwa strony przez te wszystkie lata oraz za zaufanie, jakim obdarzyli mnie Państwo powierzając mi stanowisko Prezesa Zarządu Głównego PSD. Zapewniam, że każdego dnia starałam się robić wszystko co w mojej mocy, aby dobrze kierować organizacją i zabiegać o jak najlepsze warunki leczenia cukrzycy w Polsce.

Moim największym życzeniem, a zarazem najlepszym podziękowaniem dla mnie będzie, jeżeli PSD będzie dalej tak prężnie działało i z dumą stanowiło największe stowarzyszenie pacjentów w Polsce – wyjątkową organizację, gromadzącą tak wielu wspaniałych ludzi w jednej ogólnokrajowej strukturze.

Ze swojej strony deklaruję, że nie zniknę całkowicie z życia PSD. Bardzo dziękuję X Krajowemu Walnemu Zebraniu Delegatów za nadanie mi tytułu Prezesa Honorowego, który z dumą noszę i który wiąże mnie z PSD na stałe.

Zostawiam PSD w dobrych rękach. Życzę powodzenia nowej Pani Prezes Zarządu Głównego Monice Kaczmarek oraz całemu Zarządowi Głównemu, jak również Prezesom i Zarządom kierującym pracą PSD na wszystkich szczeblach organizacyjnych. A wszystkim Członkom życzę dużo zdrowia i zadowolenia z bycia częścią naszej unikatowej Rodziny.

Z wyrazami szacunku,

Anna Śliwińska
Prezes Zarządu Głównego PSD 2015-2023
Prezes Honorowa

Print Friendly, PDF & Email
Skip to content