Wiosny Ludów 77, 02-495 Warszawa

22 668 47 19

sekretariat@diabetyk.org.pl

Przekaż swój 1,5% naszej organizacji. Prosto. Szybko. Za darmo.

  1. Start
  2. /
  3. Blog
  4. /
  5. Aktualności
  6. /
  7. Podziękowania dla Anny Śliwińskiej

Droga Aniu,

W imieniu swoim oraz wszystkich diabetyków, mam zaszczyt złożyć wyrazy uznania i podziękowania za Twoją wieloletnią, pełną poświęcenia i zaangażowania działalność na rzecz Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków.

Dziękujemy za Twoją determinację i nieustającą energię, dzięki którym Polskie Stowarzyszenia Diabetyków zyskało status silnej, prężnie działającej i godnej zaufania organizacji, co przyczyniło się do osiągnięcia wielu sukcesów na arenie ogólnopolskiej, jak i międzynarodowej.

Dzięki Twojej aktywnej działalności, uczestniczeniu w licznych debatach, konferencjach, wystąpieniach medialnych oraz rozmowach z władzami państwowymi, doszło do wprowadzania zauważalnych, korzystnych zmian w systemie opieki zdrowotnej nad diabetykami, za co jesteśmy Ci ogromnie wdzięczni.

Wspólne lata pracy obfitowały w wiele wspaniałych i dobrych momentów, były także chwile trudne i pełne zawirowań, ale niezależnie od tego, co się działo dookoła, Twoja praca zawsze była pełna oddania, pasji i poświęcenia.

Dałaś się poznać jako osoba skromna, uczciwa, odpowiedzialna, z życzliwością i empatią podchodząca do każdego człowieka, a przy tym wyróżniająca się wyjątkowymi kwalifikacjami.

Choć żegnamy Cię ze smutkiem, Twoja postawa pozostanie z nami jako inspiracja i wzór do naśladowania. Mamy nadzieję, że tak  jak my wszyscy, będziesz dobrze wspominać wspólnie spędzone chwile, a jednocześnie mamy nadzieję, że jeszcze się spotkamy, choć już w innych okolicznościach.

Życzymy Ci wiele zdrowia, sukcesów, samych pogodnych i radosnych chwil oraz spełnienia we wszystkich przyszłych przedsięwzięciach.

Monika Kaczmarek – Prezes wraz z Zarządem Głównym i Radą Główną
Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków oraz Członkami PSD z całej Polski

Poniżej znajdą Państwo film video z nagranymi podziękowaniami dla Anny Śliwińskiej od lokalnych działaczy PSD:

 

Print Friendly, PDF & Email
Skip to content