W dniu 9 lutego po świątecznej i noworocznej przerwie postanowiliśmy przywitać Nowy Rok 2023 w naszym gronie, by nacieszyć się swoim towarzystwem po tak długim czasie. Doceniamy, że udało się nam wytrwać w zdrowiu i w pozytywnym nastroju do codziennego zmagania z przeciwnościami naszej choroby.

Spotkanie przebiegło w  ożywionej  i  miłej  atmosferze. Czasem trudno było coś powiedzieć, bo wszyscy chcieli się podzielić swoimi spostrzeżeniami oraz doświadczeniem. Czas płynął, trudno było się rozstać, bo w tracie rozmów pojawiały się coraz to nowe tematy. By podtrzymać siły do rozmów przygotowaliśmy: gorące kotleciki, sałatki, tymbaliki, kanapki śledziowe i z serem oraz owoce. Przy karnawale nie mogło zabraknąć chrustów i pączków (zaznaczam, że była to ilość symboliczna), wszystko to popijaliśmy kawą, herbatą i wodą.

Wszystkie pyszności i smakołyki zawdzięczamy koleżance Basi Wawrzyńczak przy udziale męża Zbyszka i  koleżance  Irenie  Pędziach. Z pozytywnym nastawieniem i naładowaną energią spotkanie dobiegło końca, i tak rozpoczęliśmy działalność w 2023 roku – roku czterdziestolecia istnienia naszego Stowarzyszenia PSD Oddziału Miejskiego w Częstochowie.

Zbigniew Wawrzyńczak
Prezes Zarządu Oddziału Miejskiego PSD Częstochowa

Print Friendly, PDF & Email
Skip to content