Po dwutygodniowej przerwie spowodowanej bestialskim atakiem wojsk rosyjskich na Ukrainę wracamy z programem na żywo “Pogadajmy o cukrzycy”. W ostatnim czasie przekierowaliśmy nasze działania zupełnie na inne tory, przez co było nas trochę mniej. Ale nie zapominamy o cukrzycy, która przecież i tak będzie z nami do końca życia. W pierwszym programie po przerwie podejmiemy, jakże istotny temat pomocy medycznej w Ukrainie i na terenie Polski dla przebywających tutaj Ukraińców.

W studiu pojawią się Pani Dagmara Staniszewska – prezes Fundacji dla Dzieci z Cukrzycą, Pani Hela Zdrojewska – przedstawicielka Fundacji Najsłodsi oraz Pani Anna Śliwińska – prezes Zarządu Głównego Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków. Dowiemy się, co te organizacje do tej pory zrobiły w sprawie pomocy dla Ukraińców, gdzie trafiły i trafiają przekazane przez Was dary oraz jakie działania planują w dalszym kroku. Podczas debaty porozmawiamy o istotnych dla diabetyków problemach, w tym o dostępie do leków i sprzętu. Koniecznie bądźcie z nami! Ruszamy!

Więcej informacji poniżej:
https://www.mojacukrzyca.org/?a=text&id=5864&des=pogadajmy-o-cukrzycy-jak-diabetycy-pomagaja-ukrainie-na-zywo-18-marca-o-godz-20-00&fbclid=IwAR2hza6dvYQ0CMa9z3nbhlwr0YjCqR6YAt3vX8RkfYDAPfx0_FxT79PYrVc

Print Friendly, PDF & Email
Skip to content