Wiosny Ludów 77, 02-495 Warszawa

22 668 47 19

sekretariat@diabetyk.org.pl

Przekaż swój 1,5% naszej organizacji. Prosto. Szybko. Za darmo.

  1. Start
  2. /
  3. Blog
  4. /
  5. Wydarzenia i relacje
  6. /
  7. Graj, licytuj, pomagaj! Aukcje...

Portal mojacukrzyca.org od wielu lat wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy organizując aukcje na rzecz Fundacji. Co roku, bardzo licznie, diabetycy licytują i wspierają działania WOŚP. Także i w tym roku, podczas 27. Finału WOŚP, portal mojacukrzyca.org przeprowadza aukcje charytatywne, z których dochód zostanie przekazany bezpośrednio na konto WOŚP. W tym roku zbieramy na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Włączamy się w akcję i zachęcamy do licytowania!

W tym roku do wylicytowania: powerbanki o pojemności 5000 mAh, kalendarze Moleskine na 2019 rok, kubki termiczne z funkcją zaparzania herbaty Pao Thermo Mug, pen-drivy o pojemności 32 GB, zielone i fioletowe etui na glukometry, opaski dla diabetyka w różnych kolorach, pen-drivy w formie opaski na rękę o pojemności 8 GB, zestawy składające się z płynnej glukozy, smyczy, długopisu i opaski na rękę.

Czekają na Was także kolorowe, silikonowe etui na FreeStyle Libre, specjalne szyte etui na pompy insulinowe, MedAngel ONE sensor temperatury leków do smartfona oraz zielona koszulka, parasol automatyczny i scyzoryk Ypsomed. Do wylicytowania również medal z 12. Biegu WOŚP Policz się z cukrzycą, moneta 2 zł WOŚP z dziurką i moneta 2 zł 20-lecie WOŚP oraz najnowsze książki “Cukrzyca typu 1. Rodzinny poradnik cukrzycowy” z autografami autorów.

Zapraszamy do licytacji już teraz! Pomaganie jest dziecinnie proste!

www.aukcje.mojacukrzyca.org

Print Friendly, PDF & Email
Skip to content