W prenumeracie online Gazety Wyborczej oraz na portalach byczdrowym.info i chorobyrzadkie.com pojawiła się 5. edycja kampanii edukacyjnej „Choroby przewlekłe. Choroby krwi”. Partnerem wydania jest także Polskie Stowarzyszenie Diabetyków.
Gwiazdą obecnej edycji została aktorka Kinga Preis. Opowiedziała nam o swoim kalendarzu badań profilaktycznych oraz jak radzi sobie z nieregularnym trybem życia, który jest niestety nieodłącznym elementem jej pracy.
Wspólnie z wiodącymi ekspertami poruszyliśmy m.in. następujące tematy: problemy kardiologiczne w chorobie Fabry’ego, niedobór hormonu wzrostu u osób dorosłych, coraz częściej diagnozowana niedokrwistość.  Dodatkowo skupiliśmy się na temacie tabu, jakim są zaburzenia erekcji, które mogą stanowić również zagrożenie dla zdrowia psychicznego mężczyzn. W kampanii znajdziecie również informacje o innowacyjnych badaniach nad szczepionką na miażdżycę, która może zmienić rokowania wielu pacjentów.  Anna Przybylak – bajkcukrzycowo z kanału na YT BAJKcukrzycOWO opowiedziała z kolei, że cukrzyca nie przeszkadza jej w realizacji marzeń ?
Print Friendly, PDF & Email
Skip to content