Zapraszamy na 4. Wirtualną Konferencję mojacukrzyca.org. Wydarzenie organizowane jest już po raz czwarty – w pełni zdalnie. Tegoroczne hasło Konferencji organizowanej przez portal mojacukrzyca.org brzmi „Zdrowy rozsądek w cukrzycy”. Od godziny 10.00 do godz. 17.00, w sobotę 18 listopada, odbędzie się to wydarzenie w trybie całkowicie zdalnym. Konferencja będzie transmitowana w serwisie YouTube. Dostęp do transmisji jest bezpłatny dla wszystkich, ale konieczna jest rejestracja, do czego gorąco namawiamy. Dodatkowo wszyscy zarejestrowani użytkownicy będą mogli wziąć udział w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami!

4. Wirtualna Konferencja mojacukrzyca.org składać się będzie z wykładów eksperckich wraz z sesją na pytania i odpowiedzi. W programie także, równie ciekawe, inne formy przekazywania treści edukacyjnych. W tym roku nie planujemy dzielić wydarzenia na dwie części. Organizatorzy wszystko chcą zamknąć w jednym, ciągłym streamingu, który planowo potrwa maksymalnie do siedmiu godzin.

Podczas wydarzenia poruszone będą aktualne zagadnienia diabetologiczne, tj. zdrowy rozsądek w psychodiabetologii, doświadczenia użytkowników system pętli zamkniętej, praktyczne aspekty korzystania z długoterminowego systemu ciągłego monitorowania glikami, nowości związane z Libre, rozwiązania dla czystej i zdrowej skóry, zdrowy rozsądek w codziennym odżywianiu osób z cukrzycą, zrozumieć emocje – wsparcie psychologa, codzienność i wysiłek fizyczny z nowoczesną pompą insulinową. Przewidziano także wykład znanego psychologa Jacka Walkiewicza o „pełnej MOCY z cukrzycą”.

Konferencja skierowana jest do wszystkich pacjentów z cukrzycą, zarówno z typem 1 oraz typem 2, rodziców i opiekunów dzieci z cukrzycą, rodziny, znajomych i wszystkich zainteresowanych tematem cukrzycy. Do udziału zapraszamy także lekarzy, diabetologów, studentów medycyny, którzy chcą zobaczyć cukrzycę okiem diabetyka. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Wystarczy tylko się zarejestrować podając imię i nazwisko oraz swój adres e-mail. Tylko zarejestrowane osoby otrzymają e-maila wraz z linkiem do transmisji na żywo. Dodatkowo w formularzu można wpisać numer telefonu, na który przed konferencją otrzymasz smsa z przypomnieniem o tym wydarzeniu.

Wszystkie zarejestrowane osoby, które wypełniły bądź wypełnią formularz rejestracyjny będą mogły wziąć udział w konkursie podczas 4. Wirtualnej Konferencji mojacukrzyca.org i powalczyć o atrakcyjne nagrody!

Zapisz się już dzisiaj, znaj ryzyko i bądź odpowiedzialny!

ZAPISY www.mojacukrzyca.org/konferencja
PROGRAM https://www.mojacukrzyca.org/download/download.php?id=923
WYDARZENIE https://www.facebook.com/events/235295069267979

Print Friendly, PDF & Email
Skip to content