Wiosny Ludów 77, 02-495 Warszawa

22 668 47 19

sekretariat@diabetyk.org.pl

Przekaż swój 1,5% naszej organizacji. Prosto. Szybko. Za darmo.

  1. Start
  2. /
  3. Blog
  4. /
  5. Ogłoszenie
  6. /
  7. Wirtualna Konferencja mojacukrzyca.org

W Światowy Dzień Cukrzycy, 14 listopada, spotykamy się na 1. Wirtualnej Konferencji mojacukrzyca.org w Internecie

W tym roku wiele zaplanowanych wydarzeń związanych z obchodami Światowego Dnia Cukrzycy, który przypada 14 listopada nie dojdzie do skutku. Obecna sytuacja związana z COVID-19 postawiła nowe wyzwania, ale i możliwości. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osób z cukrzycą portal mojacukrzyca.org organizuje 1. Wirtualną Konferencję mojacukrzyca.org pod tytułem „Edukacja to podstawa”. Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu na żywo, przez Internet, w całkowicie zdalnej formule. Konferencja odbywa się pod honorowym patronatem Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego. Patronat nad wydarzeniem sprawują Polskie Stowarzyszenie Diabetyków (PSD) oraz Stowarzyszenie Edukacji Diabetologicznej (SED).

  1. Wirtualna Konferencja mojacukrzyca.org składać się będzie z dwóch części. W pierwszej części odbędą się wykłady eksperckie. Po każdym wykładzie przewidziany jest czas na pytania i odpowiedzi specjalisty. W drugiej części do dyskusji o cukrzycy zaproszono panelistów, ekspertów i znawców tematu. Poruszone będą ważne kwestie związane z leczeniem cukrzycy w Polsce. Szczegóły program wydarzenia jest już dostępny na stronie www.mojacukrzyca.org/konferencja

Konferencja skierowana jest do wszystkich pacjentów z cukrzycą, zarówno z typem 1 oraz typem 2, rodziców i opiekunów dzieci z cukrzycą, ich rodzin, znajomych i wszystkich zainteresowanych tematem cukrzycy. Do udziału zapraszamy także lekarzy, diabetologów, studentów medycyny, którzy chcą zobaczyć cukrzycę okiem diabetyka. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Portal mojacukrzyca.org działa w sieci już od 19 lat. To kawał czasu. Od ponad roku prowadzimy dla użytkowników audycję na żywo pt. Pogadajmy o cukrzycy. Doświadczenie zdobyte przy realizacji tego programu oraz aktualna sytuacja epidemiologiczna przyczyniły się do decyzji o organizacji 1. Wirtualnej Konferencji mojacukrzyca.org. Dzień 14 listopada jest dla diabetyków wyjątkowy. Wierzę, że zechcą ten dzień spędzić wspólnie, ze sobą – zdobywając cenną wiedzę i wymieniając się doświadczeniem, dbając jednocześnie o bezpieczeństwo swoje i najbliższych. Spotykamy się w końcu zdalnie. Gorąco zapraszam wszystkich, osoby z cukrzycą, ich opiekunów, rodziny, znajomych do uczestnictwa w Konferencji. Edukacja to podstawa. Warto wiedzieć więcej – mówi Jerzy Magiera, autor portalu mojacukrzyca.org i organizator wydarzenia.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Wymagana jest jednak rejestracja. Uczestnik musi podać jedynie imię i nazwisko oraz adres e-mail, na który otrzyma link do transmisji na żywo. Można również podać numer telefonu, na który organizator wyśle przypomnienie o wydarzeniu. Formularz rejestracyjny jest dostępny na stronie www.mojacukrzyca.org/konferencja

Wszystkie zarejestrowane osoby, które wypełnią formularz rejestracyjny będą mogły wziąć udział w konkursie z nagrodami podczas Konferencji. Konkurs przeprowadzony będzie na żywo, podczas transmisji w dniu 14 listopada, więc ważne będzie uważne śledzenie przekazu. Szczegółowe informacje o konkursie i zasadach udziału można znaleźć na stronie konferencyjnej.

Partnerami Konferencji są firmy: Abbott, Ascensia Diabetes Care, Diabetyk24.pl, Novo Nordisk, Roche Diabetes Care, Ypsomed Polska oraz kampania Dłuższe Życie z Cukrzycą.

Źródło: mojacukrzyca.org

 

Print Friendly, PDF & Email
Skip to content