Na początku spotkania powitano przybyłych gości w osobach – Pana Roberta Pawłowskiego Burmistrza miasta wraz z małżonką Panią Iwoną, Pana Zbigniewa Skowrona – Zakłady Mięsne w Złotoryi oraz organizatorów spotkania: PSD Oddział Rejonowy w Złotoryi, Butik Szafir w Złotoryi z Panią Katarzyną Zbadyńską, Studio Krawieckie Atelier z Panią Sylwia Strugałą, Panie dermokonsultantki Martynę i Martę z  Apteki Centrum Zdrowia, a przede wszystkim nasze piękne i odważne modelki oraz  Zespół muzyczny Haward Band – Jimmy.

Chcemy dzisiaj pokazać, że Piękno nie ma nic wspólnego z rozmiarem, czy wiekiem. Jeśli chcemy wyglądać dobrze, nawet w większych rozmiarach nie możemy bać się dopasowanych ubrań. Nosisz większy rozmiar? Nie musisz ubierać się w pokutny worek. Czujesz się młodo mimo wieku, to nie oznacza, że musisz bać się mody.

Mamy nadzieję, że  dzisiaj nasze modelki zaczarują Państwa swoim stylem, klasą, a przede wszystkim swoim wdziękiem, którego się nie wstydzą – powiedziała Monika Kaczmarek

13 kobiet ze złotoryjskiego stowarzyszenia wcieliło się w profesjonalne modelki. Były to kobiety w przedziale wiekowym 19 – 70 lat.

Odzież musi się wszak sprawdzić w każdej sytuacji, w pracy, na spacerze, imprezie, spotkaniu biznesowym, a także na randce, czy chociaż by na egzaminie. Moda od zawsze walczy ze stereotypem „mniej ważnej” sztuki, lub  sztuki użytkowej, nastawionej na próżność czy komercyjność. Za każdym z nas kryje się prawdziwa historia, która sprawia, że jesteśmy autentycznymi ambasadorami ubrania.

Podczas spotkania była okazja aby porozmawiać ze specjalistami: zdrowej żywności, dermokosmetologii, kosmetyków, czy mody.

Nie mogło zabraknąć także kilku słów o naszych regionalnych i tradycyjnych produktach, o których opowiedział Pan Zbigniew Skowron, dzięki któremu uczestnicy spotkania mogli degustować się wspaniałymi wyrobami.

Modelki prezentowały się w kilku odsłonach z Butiku Szafir w kat: Ubiór sportowy – Ubiór do pracy, spotkanie, na co dzień – Sukienki wieczorowe, biznesowe, koktajlowe oraz w ostatniej odsłonie Atelier Studio Krawieckie w kat. sukienki studniówkowe.

Po zakończonym pokazie uczestnicy mogli bezpłatnie skorzystać z komputerowej analizy skóry wykonanej przez Panie dermo konsultantki oraz skosztować regionalnych produktów.

Pokaz premierowy nie tylko okazał się debiutem ale był to na pewno strzał w dziesiątkę. Impreza była bardzo udana, modelki oprócz tego, że zachowały pełen profesjonalizm to jeszcze doskonale się bawiły i zostały nagrodzone wielkimi brawami od publiczności. Dzisiejsze spotkanie zapoczątkowało kolejne edycje na które zapraszamy już dzisiaj.

Poniżej znajdą Państwo link do pełnej galerii:

http://diabetycy.zlotoryja.pl/art,57,moda-zdrowie-uroda

Print Friendly, PDF & Email
Skip to content