Światowy Dzień Walki z Cukrzycą w Świdwinie

Kampania edukacyjna: Cukrzyca – Szanse i Wyzwania. Czytaj on-line!
26 listopada 2018
Specjaliści: badanie USG mięśni może ułatwić wykrycie cukrzycy
28 listopada 2018

Światowy Dzień Walki z Cukrzycą w Świdwinie

W sobotę 29 września w Świdwinie Stowarzyszenie Diabetyków obchodziło Światowy Dzień Walki z Cukrzycą. Z okazji tego święta wręczone zostały złote i srebrne medale resortowe, medale 35-lecia, medale okolicznościowe i dyplomy.

Wśród gości zostali zaproszeni przedstawiciele władz powiatu, miasta, gminy Świdwin, Brzeźno i Rąbino, a także Członek Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego Ryszard Mićko, który odznaczył Złotym Gryfem p. Józefa Walkowskiego i Srebrnym Gryfem  Józefa Kokłowskiego Dyrektora Hotelu „Jawor” w Sarbinowie.

Puchary i medale zostały wręczone wszystkim osobom zaangażowanym w działalność Stowarzyszenia. Władze powiatu nagrodziły p. Lucynę Gasztold i p. Kazimierza Rogulskiego za wieloletnie zaangażowanie w działalność PSD.

Obchody uświetnił wykład  dr n. med. Karoliny Jabłońskiej na temat nowinek w diabetologii oraz dietetyka klinicznego Dorotę Pawlik. Oprawę muzyczną zapewniła grupa jazzowa „Dixieland” z Koszalina, która sprawiła wielką niespodziankę dla wszystkich  przybyłych.

« Strona główna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *