Wiosny Ludów 77, 02-495 Warszawa

22 668 47 19

sekretariat@diabetyk.org.pl

Przekaż swój 1,5% naszej organizacji. Prosto. Szybko. Za darmo.

  1. Start
  2. /
  3. Blog
  4. /
  5. Aktualności
  6. /
  7. Nowi Przyjaciele kampanii „Dłuższe...

Dnia 15 marca 2024 r. odbyło się uroczyste wręczenie statuetek „Przyjaciela kampanii Dłuższe życie z cukrzycą”. Statuetki to wyraz uznania dla osób, które szerzą wiedzę na temat cukrzycy.

W tym roku inicjatorzy kampanii edukacyjnej „Dłuższe życie z cukrzycą”  wyróżnili kolejne osoby:

– Annę Śliwińską, honorową prezes Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków, w podziękowaniu za jej wkład w działania świadomościowe, mające na celu poprawę jakości życia osób z cukrzycą. Anna Śliwińska przez wiele lat z zaangażowaniem towarzyszyła projektom edukacyjnym kampanii i sama nie raz wręczała statuetkę „Przyjaciela kampanii Dłuższe życie z cukrzycą”, a tym razem to ona otrzymała ten tytuł.

– red. Magdalenę Hykawy, która na antenie telewizji Polsat regularnie w przejmujący i detaliczny sposób przybliża społeczeństwu, jak objawia się i z jakimi wyzwaniami wiąże się choroba, nazywana „epidemią XXI wieku”.

– Maję Makowską, znaną jako „SugarWoman”, która od lat włącza się w projekty edukacyjne kampanii i własnym przykładem pokazuje, że można realizować marzenia mimo choroby i motywuje innych do aktywnego i zdrowszego życia.

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email
Skip to content