Zapraszamy dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe chore na cukrzycę typu 1 do wzięcia udziału w obozie cukrzycowym D-CAMP organizowanym przez Fundację Wymiany Kulturowej toTU toTAM – lidera projektu w partnerstwie z Polskim Stowarzyszeniem Diabetyków Oddział w Rzeszowie, który odbędzie się w dniach od 1 sierpnia do 7 sierpnia 2022 roku w Przemyślu.

Łączna ilość godzin warsztatowych wyniesie 15 godzin. Zajęcia będą prowadzone pod okiem doświadczonych specjalistów oraz opiekunów. Wszyscy uczestnicy będą mieć zapewnione bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie. Rodziny, których dzieci chciałyby wziąć udział w warsztatach, prosimy o uzupełnienie  formularza, do którego link znajdą Państwo poniżej. Pozostałe dokumenty zostaną przesłane do Państwa po zakwalifikowaniu zgłoszonych osób do udziału w obozie. Ze względu na chęć zaproszenia dzieci przybyłych z Ukrainy, liczba miejsc jest bardzo mocno ograniczona. Z tego powodu prosimy o wysyłanie jedynie przemyślanych zgłoszeń. D-CAMP to inkluzyjny projekt edukacyjno-rozwojowo-sportowy dla 3 grup cukrzyków typu1: dzieci, młodzieży i dorosłych i ich rodzin.

W trakcie 7-dniowowego obozu będzie czas na  edukację, wysiłek fizyczny, szkolenie Life Plan Academy Fundacji Marka Kamińskiego, rajdy rowerowe. Rodziny uczestników odbędą weekendowe warsztaty online. Wzmocniona zostanie odporność psychiczna, fizyczna i poziom wiedzy. Przełamane zostaną lęki, rozwinięta umiejętność wyznaczania własnych biegunów.

D-CAMP jest realizowany przy wsparciu 3 Kół Terenowych Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków (Rzeszów, Jarosław, Przemyśl), przy współpracy z Fundacją Diabeciaki, lekarza, psychologa, dietetyka. “Projekt finansowany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG i Funduszy Norweskich w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.” Dysponujemy 12 miejscami dla dzieci, 12 dla młodzieży oraz 12 dla dorosłych osób chorych na cukrzycę typu 1.

Link do formularza zgłoszeniowego:
https://forms.gle/7dosV6LpDNvgkcjR7

Print Friendly, PDF & Email
Skip to content