Wiosny Ludów 77, 02-495 Warszawa

22 668 47 19

sekretariat@diabetyk.org.pl

Przekaż swój 1,5% naszej organizacji. Prosto. Szybko. Za darmo.

  1. Start
  2. /
  3. Blog
  4. /
  5. Aktualności
  6. /
  7. Pielgrzymka na Jasną Górę

Szanowni Państwo,

W związku z panującą epidemią koronawirusa uprzejmie przypominam osobom, które są zdecydowane uczestniczyć w piątkowej pielgrzymce diabetyków na Jasną Górę, iż są zobowiązane do przestrzegania wszystkich aktualnie obowiązujących wytycznych dotyczących bezpieczeństwa sanitarnego.

Każdy uczestnik powinien mieć maseczkę osłaniającą usta i nos oraz środki do dezynfekcji rąk. Powinien także w miarę możliwości starać się utrzymać dystans 2 metrów wobec innych osób zarówno podczas podróży do Częstochowy, jak i w trakcie pielgrzymki. Ponadto należy unikać dotykania okolic twarzy, zwłaszcza ust, nosa i oczu oraz zrezygnować z powitań przez podawanie ręki.

Niedopuszczalny jest udział w pielgrzymce osób, które podejrzewają u siebie koronawirusa, miały kontakt z osobą zakażoną lub mają jakiekolwiek objawy chorobowe.

Przypominam, że w tym roku nie będzie rozdawana woda, także proszę się w nią zabezpieczyć.

Jak już zostało powiedziane we wcześniejszym komunikacie, w Częstochowie w najbliższy piątek ze względu na jutrzejsze święto Bożego Ciała prawdopodobnie będzie przebywało bardzo dużo ludzi. Nasza pielgrzymka nie jest pielgrzymką zamkniętą dla naszej grupy, dlatego tym bardziej należy po pierwsze starannie rozważyć sam przyjazd, a po drugie w razie podjęcia decyzji o uczestnictwie przestrzegać wszelkich zasad bezpieczeństwa zdrowotnego.

Pątnicy uczestniczą w pielgrzymce na własną odpowiedzialność.

Anna Śliwińska
Prezes ZG PSD

Print Friendly, PDF & Email
Skip to content