Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, ze w dniu 29/07/2019 odeszła do wieczności  Śp. Józefa Smoleń  –  założyciel – długoletni Prezes Zarządu,  a w ostatnich latach  „Honorowy  Prezes” Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków Oddział Powiatowy w Nowym Sączu.

Odszedł Człowiek Szlachetny o „Wielkim Sercu” oddany ludziom chorym na cukrzycę.

Za ofiarną działalność na rzecz osób chorych i potrzebujących pomocy  –  była wielokrotnie odznaczana, między innymi  Srebrnym i Złotym Krzyżem Zasługi, Tarczą Herbową miasta Nowego Sącza oraz  odznaczeniami resortowymi  np. Za zasługi  dla Służby Zdrowia, Zasłużona dla Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków.

Wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie i bliskim składają:

Zarząd i Członkowie Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków Oddział Powiatowy w Nowym Sączu, Zarząd Główny oraz honorowy prezes PSD Andrzej Bauman.

Msza św. żałobna odbędzie się w dniu 01.08.2019 w Kościele „Kolejowym” w Nowym Sączu o  godz.  9:30. Uroczystość pogrzebowa  poprzedzona modlitwą różańcową  odbędzie się o godz. 11:00 na cmentarzu w Gołąbkowicach.

Udział nasz w modlitwie i odprowadzeniu Zmarłej na miejsce wiecznego spoczynku będzie dowodem uznania za wieloletnią pracę na rzecz społeczności sądeckiej,  a szczególnie osób chorych na cukrzycę.

 

Print Friendly, PDF & Email
Skip to content