Wiosny Ludów 77, 02-495 Warszawa

22 668 47 19

sekretariat@diabetyk.org.pl

Przekaż swój 1,5% naszej organizacji. Prosto. Szybko. Za darmo.

  1. Start
  2. /
  3. Blog
  4. /
  5. Ogłoszenie
  6. /
  7. Zaproszenie do zgłoszenia prezentacji...

Zapraszamy wszystkie Koła Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków do przesyłania prezentacji dotyczących działalności Koła do programu naukowego “DIABETICA EXPO 2017” do końca sierpnia. 

XXI Ogólnopolskie Sympozjum Diabetologiczne „Diabetica Expo 2017”, i XV Ogólnopolskie Forum Profilaktyki i Leczenia Otyłości, odbędą się w dniach  22-23 września 2017r. w Auli UMK w Toruniu przy ul. Gagarina 11.

Toruń już od przeszło 20 lat jest miejscem spotkania diabetyków z całej Polski. Edukacja pacjentów diabetologicznych w Polsce przeszła w tym czasie ogromną, pozytywną przemianę. Duża w tym zasługa wspólnych spotkań na toruńskiej konferencji i targach, działań systemowych oraz pracy edukatorów: pielęgniarek, i lekarzy, ale przede wszystkim samych pacjentów, zrzeszonych w Polskim Stowarzyszeniu Diabetyków. Działalność PSD,  tak licznej i prężnej organizacji zrzeszającej diabetyków w miastach i miasteczkach całej Polski jest ewenementem na skalę światową. Zdajemy sobie sprawę, że działalność Kół
nie ogranicza się jedynie do edukacji, a są to także ważne organizacje kulturalne i społeczne, dające poczucie wspólnoty i wsparcia dla osób chorych na cukrzycę oraz pozwalające rozwijać swoje pasje, odbywać wspólne podróże itp.

Aby podkreślić wagę działalności kół terenowych PSD dla profilaktyki i leczenia cukrzycy, na najbliższym Sympozjum chcemy zaprosić wybrane koła do zaprezentowania ich działalności i dobrych praktyk, które mogą być powielane w całej Polsce. Jesteśmy ciekawi Państwa działalności edukacyjnej, integracyjnej, sportowej, literackiej, muzycznej i innych działań mających na celu wzajemną pomoc i wsparcie. Prosimy o przesyłanie propozycji  10-minutowych wykładów-prezentacji dotyczących Państwa bieżącej działalności, wraz  z tytułem i krótkim opisem. Spośród nadesłanych zgłoszeń, wybierzemy kilka, które stworzą specjalną sesję podczas tegorocznego Sympozjum „Diabetica Expo” w Toruniu. Zgłoszenia prosimy przesyłać pocztą tradycyjną lub elektroniczną. Komitet Organizacyjny Sympozjum  i Targów nagrodzi najciekawsze propozycje. Pozostałe prezentacje będą uwzględnione  w programie kolejnych Sympozjów.

Jesteśmy otwarci także na inne Państwa pomysły i propozycje, które mogą uczynić Sympozjum bardziej wartościowym dla edukacji, a co za tym idzie – zdrowia pacjentów.

Z wyrazami szacunku,

Henryk Zamorski
Dyrektor Centrum Konferencji i Wystaw Expo-Andre

Poniżej znajduje się karta zgłoszeniowa, którą należy wypełnić i przesłać do końca sierpnia.

zgłoszenie wykładu

Możliwości wysyłki:

  1. faxem – 56/ 657 35 06 lub
  2. mailem – biuro@expo-andre.pl lub
  3. pocztą – Centrum Konferencji i Wystaw ul. Prosta 19/7 87-100 Toruń
Print Friendly, PDF & Email
Skip to content