Jeśli jesteś osobą niewidomą lub słabowidzącą, żyjesz z cukrzycą i stosujesz insulinę przynajmniej dwa razy dziennie, zapraszamy do udziału w nowym projekcie organizowanym przez Klinikę Diabetologii i Chorób Wewnętrznych Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Polski Związek Niewidomych.

Innowacyjny wstrzykiwacz do podawania insuliny to koniec z liczeniem kliknięć, ustawianiem stałych dawek, strachem przed błędami, zależnością od innych. To zupełnie innowacyjna technologia, która może być Twoja.

Zgłaszając się do udziału w tej inicjatywie otrzymasz dostęp do nowatorskiego prototypu wstrzykiwacza, będziesz mieć okazję spotkania z medykami, zdobycia nowych wiadomości i umiejętności ważnych w codziennym życiu z cukrzycą.

Na zakończenie badania zapytamy Cię o opinię na temat wstrzykiwacza, co pozwoli nam stworzyć urządzenie jak najlepiej dostosowane do potrzeb pacjentów. To nic nie kosztuje, a możesz pomóc zmienić jakość życia i leczenia tysiącom innych osób w podobnej sytuacji, do Twojej.

Zgłoś się do nas.

Kryteria dla kandydatów do badania:
– Osoba niewidoma, ociemniała lub słabowidząca (ze znacznym lub umiarkowanym stopniem niepełnosprawności z powodu wzroku),
– Osoba pełnoletnia,
– Osoba wyrażająca świadomą zgodę na udział w badaniu,
– Chorująca na cukrzycę typu 1, 2 lub typu innego,
– Stosująca insulinę w przynajmniej dwóch wstrzyknięciach dziennie,
– Używająca insulin Gensulin R, N, M30 lub M50 dostosowanych do wstrzykiwacza Gensupen.

Kontakt: Elżbieta Oleksiak, kierownik Centrum Rehabilitacji w Instytucie Tyflologicznym PZN, e-mail: eoleksiak@pzn.org.pl
Termin nadsyłania zgłoszeń: 10.10.2021. Prosimy podać w zgłoszeniu adres zamieszkania, telefon, adres poczty elektronicznej.

Planowane rozpoczęcie badania: październik/listopad 2021.
Czas trwania badania: 4 miesiące.

Skip to content