Wiosny Ludów 77, 02-495 Warszawa

22 668 47 19

sekretariat@diabetyk.org.pl

Przekaż swój 1,5% naszej organizacji. Prosto. Szybko. Za darmo.

 1. Start
 2. /
 3. Blog
 4. /
 5. Powikłania
 6. /
 7. Laserobaria – szansa na...

LASEROBARIA 2.0_S to innowacyjne, wielofunkcyjne urządzenie terapeutyczne pozwalające na holistyczne podejście do leczenia każdego rodzaju ran.  Proces terapeutyczny dotyczy nie tylko ran trudno gojących się, ale również przypadków zdrowych ran (bez powikłań), które wymagają procesu regeneracyjnego  określanego przez specjalistów tzw. boost healing process.

Urządzenie daje możliwość wyleczenia pacjentów z trudnymi przypadkami ran przewlekłych kończyn spowodowanych cukrzycą pod postacią tak zwanej stopy cukrzycowej, ranami pochodzenia tętniczego – miażdżycy i żylnego – zespołu zakrzepowo – zatorowego oraz odleżyn. Nie jest to jednak jedyna forma terapii procesów patologicznych poprzez wykorzystanie urządzenia Laserobaria 2.0_S. Wynika to z tego, że urządzenie jest swoistym kombajnem terapeutycznym, bazującym na kompleksowości działania różnych metod fizykalnych, takich jak pole magnetyczne, fototerapia światłem czerwonym i ultrafioletowym o ściśle określonej długości fali,  zwiększonym ciśnieniu tlenu czy ozonu.

W/w metody dają możliwość przyspieszania procesów gojenia, poprzez wieloraką i zróżnicowaną penetrację terapeutyczną, wieloetapowo i wielopłaszczyznowo wpływając na regenerację wszystkich struktur naszego organizmu, takich jak np.:

 • struktur nerwowych podczas regeneracji po zabiegu operacyjnym cieśni nadgarstka;
 • struktur kostnych po zabiegach rekonstrukcji czy złamaniach;
 • poparzeniach i ranach szczególnie u dzieci, gdzie w porównaniu do innych metod leczenia, terapia Laserobarią przebiega selektywnie na kończynę, nie wpływając negatywnie na inne przestrzenie organizmu jak to wygląda przy leczeniu w komorze hiperbarycznej;
 • rany pozabiegowej okolicy dłoni i stopy;
 • terapii procesów zapalnych.

Technologia boost healing process stwarza unikatową możliwość wielofazowego przyspieszenia procesów regeneracji człowieka.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Centrum Medycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w zakresie zabiegów laserobarii skierowanych do Diabetyków, szczegółu znajdą Państwo  na stronie https://www.cmwum.pl/laserobaria/

TU można zobaczyć efekty leczenia

Print Friendly, PDF & Email
Skip to content