Wiosny Ludów 77, 02-495 Warszawa

22 668 47 19

sekretariat@diabetyk.org.pl

Przekaż swój 1,5% naszej organizacji. Prosto. Szybko. Za darmo.

  1. Start
  2. /
  3. Blog
  4. /
  5. Aktualności
  6. /
  7. Światowy Dzień Organizacji Pozarządowych
W kalendarzu dziś wyjątkowa dla nas data – Światowy Dzień Organizacji Pozarządowych.
Jako Polskie Stowarzyszenie Diabetyków od ponad 40 lat niesiemy pomoc osobom z cukrzycą oraz ich bliskim. Nasze szeregi tworzy aż 330 Oddziałów i Kół w całym kraju. W każdym z nich działacze wykonują pracę na rzecz społeczeństwa, codziennie wkładając trud w jak najlepsze wykonywanie swoich zadań.

Dlatego wszystkim naszym liderom składamy podziękowania za ich oddanie, trud i ciężką pracę, jaką wykonują na rzecz naszego Stowarzyszenia. Dziękujemy naszym społecznikom za wsparcie, doświadczenie, pokłady niewyczerpanej energii, wytrwałość i duże serca, które wkładają w podejmowane działań na rzecz osób potrzebujących pomocy.

W tym wyjątkowym dniu składamy Państwu najserdeczniejsze życzenia radości, wytrwałości i satysfakcji z realizowanych zadań oraz wielu nowych kreatywnych pomysłów, tak potrzebnych do tego, aby móc z zapałem realizować wszystkie podejmowane działania. Życzymy wielu sukcesów w realizacji Państwa misji.

27 lutego to wyjątkowy dzień na podkreślenie tego, jak wiele dobrego dla społeczeństwa niosą wszystkie organizacje NGO i jak ważna jest współpraca drużynowa – dziękujemy!
Print Friendly, PDF & Email
Skip to content