Dnia 10 stycznia 2018 r. odbyło się spotkanie noworoczno-opłatkowe w siedzibie naszego Stowarzyszenia przy ulicy Władysława Bartoszewskiego 12 w Szczecinku.

Frekwencja dopisała tak jak się spodziewaliśmy, wszyscy Ci którzy dali słowo, że przyjdą, przybyli na spotkanie. Stoły były suto zastawione w przeróżne świąteczne potrawy, m.in. ryba po grecku, pierogi z kapustą i grzybkami, barszcz a także sałatka jarzynowa. Na deser po uczcie przygotowane były bardzo lekkie i delikatne ciasta aby umilić sobie dalsze rozmowy przy kawce i herbatce. W tle, grały cicho kolędy wprowadzając świąteczny klimat.

Po uroczystym przywitaniu przez Pana Tadeusza Błaszczaka zaproszonych gości, rozpoczęło się dzielenie opłatkiem i składanie sobie życzeń. Głównie wszyscy życzyliśmy sobie dużo uśmiechu, radości z najmniejszych rzeczy i przede wszystkim zdrowia, które jest  tak bardzo Nam wszystkim potrzebne, bo bez niego nie zrealizujemy naszych dalszych planów i marzeń, które zostały jeszcze do zrealizowania.

Spędziliśmy bardzo miłe chwile, w spokoju, ciszy i przemiłym towarzystwie, opowiadając o naszych przeżyciach a także planach na dalsze lata. Na pożegnaanie życzyliśmy sobie, abyśmy w następnym roku spotkali się w takim samym gronie,  a nawet większym, by wspólnie celebrować ten świąteczny czas.

Tym oto spotkaniem zaczęliśmy Nasz kalendarz spotkań na rok 2018, skoro wszystko wyszło po naszej myśli i tak jak zakładaliśmy, mamy nadzieje, że kolejne spotkania będą równie owocne jak te. Tego sobie byśmy sami życzyli na ten rok.

Patrycja Klusaczyk

Print Friendly, PDF & Email
Skip to content