KtoMaLek.pl to prosta i intuicyjna wyszukiwarka stworzona w ramach platformy Ogólnopolskiego Systemu Ochrony Zdrowia, dzięki której szybko znajdziesz i zarezerwujesz lek w najbliższej aptece. Aktualnie dostępność leku jest sprawdzana w ponad 7000 aptek i liczba ta ciągle wzrasta. Dowiedz się jak działa i w czym jeszcze może być dla Ciebie pomocna!

Dlaczego warto korzystać z serwisu KtoMaLek.pl?

Wyszukiwarka leków KtoMaLek.pl pozwala na szybkie znalezienie leku w najbliższej aptece. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy uniknąć długotrwałych poszukiwań niezbędnych środków medycznych. KtoMaLek.pl to serwis doceniany przez osoby, które stosują leki trudno dostępne, w tym niektóre leki diabetologiczne.

Jak działa KtoMaLek.pl?

Wystarczy, że podasz lub udostępnisz swoją lokalizację i wskażesz lek, którego szukasz. Szybko otrzymasz listę aptek w swojej okolicy, w których dostępny jest Twój lek. Teraz musisz już tylko potwierdzić rezerwację, a po jej zaakceptowaniu przez farmaceutę odebrać swoje leki w aptece. KtoMaLek.pl jest dostępny również w formie aplikacji na smartfony z Androidem i IOS.

W czym jeszcze pomocny jest serwis KtoMaLek.pl?

KtoMaLek.pl to jednak nie tylko serwis, który służy do rezerwacji środków medycznych. Znajdziemy w nim również szczegółowe ulotki leków, a także sprawdzimy ich interakcje z żywnością, alkoholem, czy innymi lekami. W serwisie znajdują się ponadto adresy i godziny pracy aptek w całej Polsce, a także ich dane kontaktowe.

Print Friendly, PDF & Email
Skip to content