Wiosny Ludów 77, 02-495 Warszawa

22 668 47 19

sekretariat@diabetyk.org.pl

Przekaż swój 1,5% naszej organizacji. Prosto. Szybko. Za darmo.

  1. Start
  2. /
  3. Blog
  4. /
  5. Wydarzenia i relacje
  6. /
  7. Kręć kilometry dla Polskiego...

W rytmie najpopularniejszego wyścigu kolarskiego rozgrywanego w dniach 1-23 lipca Superbet zaprasza do sportowej rywalizacji pomiędzy wszystkimi fanami dwóch kółek. Wystarczy posiadać konto w aplikacji Strava, gdzie w specjalnie utworzonej grupie, której przewodzi ambasador marki Superbet Jerzy Dudek wszyscy użytkownicy będą wykręcać kilometry pod hasłem przewodnim „No Sugar”. W zależności od długości przejechanego dystansu Superbet przeznaczy zebraną kwotę na rzecz Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków. Dodatkowo dla najaktywniejszych uczestników przewidziano kolarskie nagrody!

Całkowita trasa tegorocznej Wielkiej Pętli to 3404 km. Za każde wykręcone 340,4 km przez uczestnika Superbet przekaże 100 PLN na rzecz Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków. Motyw przewodni akcji „No Sugar” ma na celu zachęcenie do prowadzenia aktywnego trybu życia i podkreślenie problematyki osób chorych na cukrzycę, które mimo zdrowotnych przeciwności losu mogą osiągnąć wszystko o czym marzą, również w zakresie sportu wyczynowego.

Oprócz charytatywnego oblicza akcji Superbet nagrodzi wszystkich aktywnych użytkowników biorących udział w sportowym wyzwaniu. Dla każdego uczestnika, który osiągnie 340,4 km w trakcie trwania tegorocznej edycji Tour de France przewidziane są gwarantowane upominki w postaci bidonów. Osoby, które znajdą się w tabeli końcowej na miejscach 1-110 otrzymają od Superbet profesjonalną koszulkę kolarską uszytą specjalnie na potrzeby „No Sugar Challenge”.

Wszyscy zainteresowani dołączeniem do kolarskiego wyzwania od Superbet znajdą szczegóły na stronie https://lp.superbet.pl/tdf lub bezpośrednio w aplikacji Strava obserwując profil Jerzego Dudka (Strava Cyclist Profile | Jerzy Dudek).

 

Print Friendly, PDF & Email
Skip to content