Wiosny Ludów 77, 02-495 Warszawa

22 668 47 19

sekretariat@diabetyk.org.pl

Przekaż swój 1,5% naszej organizacji. Prosto. Szybko. Za darmo.

  1. Start
  2. /
  3. Blog
  4. /
  5. Wydarzenia i relacje
  6. /
  7. Dzień Kobiet u częstochowskich...

W dniu 7 marca, jak co tydzień, odbyło się spotkanie członków PSD Oddziału Miejskiego w Częstochowie. Spotkanie miało uroczysty i podniosły nastrój bo było związane z 8 marca czyli Międzynarodowym Dniem Kobiet. W imieniu Zarządu i kolegów z Oddziału serdeczne życzenia naszym Paniom złożył prezes Zbigniew Wawrzyńczak.

Jako pierwsza przyjęła życzenia nasza najstarsza 93-letnia koleżanka Zenia Niedostatkiewicz. Nasze Panie oprócz życzeń i symbolicznego kwiatka otrzymały imienną okolicznościową kartkę związaną z tym dniem. Wszyscy wyrazili współczucie dla Pań z Ukrainy ze względu na toczącą się wojnę.

Po oficjalnej części odbył się poczęstunek z gorącego dania, barszczu, przekąsek, kawy i herbaty. W takim dniu nie mogło zabraknąć troszeczkę słodyczy, ciasta i marchewkowych rogalików. Mamy nadzieję, że nasze Panie przekonały się o naszym  szacunku i podziwu dla nich. Uroczystość przerodziła się w serdeczne i miłe spotkanie, które trudno było zakończyć i opuścić salę Centrum organizacji pozarządowych.

Zbigniew Wawrzyńczak
Prezes Zarządu Oddziału Miejskiego PSD w Częstochowie

Print Friendly, PDF & Email
Skip to content