Przedstawiamy historię Katarzyny Głowińskiej, pacjentki i Prezes FLO, która powstała w ramach kampanii społecznej pt.: „Otyłość to choroba. Nie oceniaj, nie odchudzaj, tylko lecz”, organizowanej przez FLO – Fundację na rzecz Leczenia Otyłości. Partnerem akcji jest Polskie Stowarzyszenie Diabetyków.
Najnowsze wiadomości
- Warsztaty edukacyjne wśród dzieci i młodzieży w Gierałtowcu
- Nieznane działanie witaminy D. Przyjmowali duże dawki
- Bakterie jako nośnik leku
- Finerenon w cukrzycy typu 1 – nowe perspektywy leczenia przewlekłej choroby nerek
- Cukrzyca to nie tylko insulina. Nowy trop prowadzi do wątroby
- Jak FreeStyle Libre 2 pomaga seniorom w insulinoterapii?
- Widzimy tylko korzyści ze stosowania CGM
- Rozmowa w programie „Onet Rano. Zdrowie.”
- Cukrzyca – wyzwanie dla pacjenta i dla systemu
- Jak przyjmować leki? Czym je popijać

