Diabetycy z Podleszan świętowali Dzień Kobiet

Cukier jest toksyczny dla organizmu
6 marca 2020
Aukcja charytatywna „Bioniczne rewolucje” już 12 marca!
10 marca 2020

Diabetycy z Podleszan świętowali Dzień Kobiet

8 marca – Dzień Kobiet to szczególny dzień, przypominający i podkreślający jak ważną i kluczową rolę w życiu społeczeństwa odgrywa kobieta. By uczcić to wyjątkowe święto PSD Koło Terenowe w Podleszanach zorganizowało w Domu Strażaka spotkanie dla swych członków.

Prezes Koła Pani Danuta Zaremba złożyła wszystkim zebranym paniom życzenia: „Wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia i szczęścia, by w każdym dniu roku uśmiech na twarzy gościł tak samo często, jak w tym świątecznym dniu. Życzę, aby każdy dzień był wyjątkowy i przyniósł powody do zadowolenia oraz by nigdy nie zabrakło ciepła i miłości płynącego od najważniejszych osób w Waszym życiu”.

W prezencie wszystkie panie otrzymały róże i zestawy kosmetyków.

Przypomnijmy, że celem Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków jest: opieka i pomoc ludziom chorym na cukrzycę, dbanie o jakość leczenia cukrzycy poprzez właściwe wykreowanie systemu lecznictwa diabetologicznego oraz integracja środowiska chorych. Stowarzyszenie pomaga również chorym na cukrzycę w rozwiązywaniu trudnych problemów zdrowotnych i bytowych dzieci i młodzieży, inwalidów oraz osób w podeszłym wieku.

Justyna Ryczek
PSD Koło w Podleszanach

« Strona główna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *