VII Forum Liderów Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków

W dniach 23–24 kwietnia 2026 roku w Warszawie odbyło się VII Forum Liderów Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków – wydarzenie gromadzące w jednym miejscu ponad 200 osób z cukrzycą, które stoją na czele struktur lokalnych najstarszego w Polsce stowarzyszenia pacjentów