W dniu 15 grudnia odbył się wykład na temat słuchu i wzroku w Tarnogrodzie

Wojewódzkie obchody Światowego Dnia Walki z Cukrzycą Inowrocław 2016
16 grudnia 2016
Wyjątkowo świąteczny ebook z przepisami dla diabetyków
19 grudnia 2016

W dniu 15 grudnia odbył się wykład na temat słuchu i wzroku w Tarnogrodzie

Dobry słuch, dobry cholesterol, dobry cukier i ciśnienie.

W dniu 15 grudnia diabetycy z Tarnogrodu zorganizowali spotkanie, na którym wykład poprowadził dr Roman Cichocki, który mówił o problemach ze słuchem, wzrokiem i jaki wpływ ma na taki stan cukrzyca niekontrolowana. Wszyscy, którzy przyszli na to spotkanie, mogli sobie bezpłatnie wykonać występowanie niedosłuchu i szumów usznych. Badania prowadziła Fundacja Geers Dobry Słuch z Łodzi, która od dwóch lat współpracuje z Polskim Stowarzyszeniem Diabetyków.

Panie z Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska w Tarnogrodzie Regina Kowalczyk i Czesława Złydasik prowadziły badania cholesterolu, cukru, ciśnienia.

To wszystko było możliwe dzięki Kierownikowi Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska w Tarnogrodzie, który to wszystko zorganizował.

Dziękujemy, że mamy jeszcze takich ludzi, którzy nam pomagają bo wiadomo, że cukrzyca czyni wielkie spustoszenie w organizmie a niekontrolowana czyni to w bardzo krótkim czasie. Dzięki takiej osobie i po wykonaniu takich badań możemy szybciej reagować na zmiany jakie zaszły w naszym organizmie.

Jeszcze raz dziękujemy dr Romanowi Cichockiemu, Pielęgniarkom, Fundacji z Łodzi, która badała słuch. Więcej takich spotkań z korzyścią dla chorych na cukrzycę i dla wszystkich mieszkańców.

« Strona główna

1 Komentarz

  1. Duda napisał(a):

    Tłumów nie widać, a Koło tak prężnie działa. Gratuluję Panie Władysławie 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *