Polskie Stowarzyszenie Diabetyków laureatem prestiżowej nagrody International Diabetes Federation za całokształt działalności

Jesienne zagrożenia
3 listopada 2014
Obchody Światowego Dnia Walki z Cukrzycą Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego
13 listopada 2014

Polskie Stowarzyszenie Diabetyków laureatem prestiżowej nagrody International Diabetes Federation za całokształt działalności

Działalność Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków została doceniona przez International Diabetes Federation (IDF; Międzynarodową Federację Diabetologiczną).

Stowarzyszenie wyróżniono nagrodą za długoletnią i efektywną działalność spośród wszystkich stowarzyszeń diabetyków z całej Europy.

Dnia 5.11.2014 r. w siedzibie Parlamentu Europejskiego w Brukseli IDF zorganizowało obchody Światowego Dnia Walki z Cukrzycą, na które z racji wyróżnienia Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków został zaproszony Prezes Zarządu Głównego PSD Andrzej Bauman. W obecności europosłów, w tym kilku z Polski, na ręce Prezesa Baumana została przekazana statuetka i dyplom, jak również liczne gratulacje i podziękowania. Przewodniczący IDF Europa Joao Nabais przedstawił zebranym rys historyczny i opis działalności Stowarzyszenia.

Obecni na uroczystości polscy europosłowie wyrazili wielką dumę z otrzymania wyróżnienia przez organizację z Polski i życzyli wytrwałości i sukcesów w dalszych działaniach.

« Strona główna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *