Nowy numer „Diabetyka”
3 listopada 2016
Światowy Dzień Walki z Cukrzycą
8 listopada 2016

Konferencja w Ostrowcu Świętokrzyskim

W związku ze Światowym Dniem Walki z Cukrzycą 15 października 2016 roku w Ostrowcu Świętokrzyskim odbyła się Konferencja poświęcona walce z cukrzycą pod hasłem „Zobacz cukrzycę”

Konferencję poprzedziła msza Święta w Kolegiacie pw. Michała Archanioła w Ostrowcu Świętokrzyskim, następnie uczestnicy zostali  przewiezieni  autokarem na miejsce konferencji.

Prezes PSD w Ostrowcu pani Anna Gierczak powitała przybyłych  gości.

Konferencję  naszą zaszczycili: Prezes  Zarządu  Głównego  w Warszawie Pani Anna Śliwińska, Prezes Zarządu Wojewódzkiego  Pan Jerzy Wojtasik, V-ce Prezes ZW  Pan Mariusz Gołdyn wraz z osobami towarzyszącymi oraz Prezes Zarządu Powiatowego w Jędrzejowiek Pani Anna Gołdyn.

Ponadto w imieniu Prezydenta miasta Ostrowca  wystąpiła Pani dr Małgorzata Bień, która odczytała list gratulacyjny skierowany do uczestników Konferencji.

Pani dr Małgorzata Bień  odpowiadała na wszystkie pytania uczestników dotyczące  cukrzycy, leczenia, zapobiegania i życia z cukrzycą.

W imieniu Starosty Powiatowego wystąpił  Pan Paweł  Walasic, który przekazał gratulacje i życzenia dla naszego Stowarzyszenia i zadeklarował wszelką  pomoc  jaką  Stowarzyszenia  będzie  potrzebowało.

Wykład edukacyjny  „Pacjenci  Pacjentom” – Wojtek Sarna Z Cukrzycą w Himalaje sponsorowany był przez firmę Sanofi  Aventis.

Konferencja przebiegła w miłej i  serdecznej atmosferze i zakończyła się wspólnym poczęstunkiem wszystkich zgromadzonych.

« Strona główna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *